Foodie

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,2 MB
  • Version 2.4.3
  • Dil Türkçe
  • Firma SNOW
Android cep telefonunuza özel bir fotoğraf uygulaması indirmek isterseniz Foodie mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Akıllı cep telefonlar son zamanların en çok gelişen ve kullanıcıların tüm problemlerini halletmeye yönelik tasarlanmıştır. Özellikle fotoğraf konusunda oldukça gelişen mobil cihazlarınıza indireceğiniz Foodie mobil uygulaması ile artık çok daha kaliteli fotoğraf elde edebilirsiniz. En güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizde akıllı cep telefonunuzu çok daha verimli bir hale getirin.

Android cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz Foodie fotoğraf uygulaması ile özel filtreleri değerlendirerek farklı renk tonlarında fotoğraflar elde edebilirsiniz. Özel manzara fotoğraflarında ya da yukarıdan yemek fotoğrafları çekerken en mükemmel atmosferi ve duyguyu yakalamak için kesinlikle Foodie mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Efektlerin her biri denenmiş yüksek kaliteye sahiptir. 

Monoton sahneleri düzenleyerek nefis sanat eserlerine dönüştürün. Çeşitli filtreleri ve ayrıntılı düzenlemeleri kullanarak fotoğraflarınıza hayran bırakan bir büyüleyicilikten film kamerası sıcaklığına kadar tüm özellikleri kazandırın. Sosyal medyalarınızı süsleyecek kaliteli fotoğraf içerikleri üretmek için Foodie uygulamasının efektlerinden faydalanabilirsiniz. 

Foodie indir
DİĞER SÜRÜMLER