Foodie

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.5 MB
  • Version 2.3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma SNOW
Foodie, IOS akıllı cep telefonunuzda kullanabileceğiniz özel bir fotoğraf uygulamasıdır.

Foodie kamera uygulaması, modern ve sosyal yemek severlerin vazgeçilmez yardımcısıdır. Şöyleki uygulamamız  özel tasarımların, yemeklerin ya da manzaraların fotoğraflarını çekerken muhteşem efektler ile canlandırmanızı sağlayacaktır. Muhteşem bir yemeğin muhteşem anısına daha da lezzet katmanın eğlenceli ve hızlı yolunu keşfedin. Özel bir fotoğraf uygulaması olarak karşımıza çıkan Foodie ile sizde ücretsiz efektlerden faydalanın. 

30?dan fazla profesyonel kalitede canlı filtre Foodie içerisinde sizleri bekliyor olacak. Akıllı cep telefonunuzu fotoğraf konusunda profesyonel bir hale getirebilirsiniz. Yardımcı uygulamaları seçmek bu konuda işinize yarayacaktır. Mükemmel anı yakalamanızı sağlayan zamanlayıcı seçeneğini kullanabilirsiniz. Hayat boyu değer vereceğiniz selfie?ler çekmek için mükemmel bir fotoğraf uygulaması olarak tasarlanan Foodie'yi IOS  akıllı cep telefonunuza indirmek ücretsizdir. 

Fotoğraf çekerken çevrenizdekileri rahatsız etmemek için sessiz seçeneğini kullanabilirsiniz. Sessiz restoranlarda selfie veya yemek fotoğrafı çekerken bu seçeneği etkinleştirin. Sosyal ağlarda fotoğraflarınızı paylaşarak daha hoş bir profil sayfası elde edebilirsiniz. Foodie size muhteşem fotoğraflar çekmeniz için özel efektler sunuyor. 

Foodie indir
DİĞER SÜRÜMLER